Pantolon Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli ?

|

Eğer geniş kalçalara sahipsen, düşük bel pantolonlar tam sana göre. Çapraz cepli pantolonlar, poponu her zaman daha kalkık ve seksi gösterir. Bacak boyun kısaysa, çizgili pantolonları denemelisin. (Umarız tekrar moda olurlar)

Pantolonunu asla denemeden alma! Kabin önünde uzun bir kuyruk olsa bile. Eğer çok ince değilsen, vücuda oturan pantolonlardan her zaman uzak dur! Göbeğin varsa, düşük bel pantolonların yakınından bile geçme!

Bacakların Uzunsa
Bilek üzerinde biten jean pantolonlar sana çok yakışır. Ama eğer kalçan ideal ölçülerde değilse, cepleri belirgin olan modelleri tercih etmelisin

Basenlerin Genişse
Kalçadan paçalara kadar dümdüz inen pantolonlarla lipocaction yaptırmış gibi durabilirsin. Şaka yapmıyoruz, dene ve gör! Ama asla altına dümdüz sandalet giyme, bir çuval inciri berbat edebilirsin!

Yeterince İnceysen
Bacak şeklinin önemi yok, eğer ince bir vücuda sahipsen bu tarz pantolonlarla stil sahibi bir görünüm elde edebilirsin. Altına da topuklu ayakkabılarını giydin mi tamamdır!

Göbeğin Varsa
Göbeğinden kurtulmanın en iyi yolu düzenli olarak mekik çekmek! Ama eğer egzersize yeteri kadar vakit ayıramıyor ama yine de modelleri kıskandıracak bir vücuda sahip olmak istiyorsan bu tarz pantolonları dene. Hem yüksek bel bu kadar modayken!

Çok Zayıfsan
Eğer kürek kemikleri bile sayılacak kadar inceysen pantolon giymekten nefret edebilirsin. Yine de iyi düşün! Bu çuvalımsı pantolonlarla pekala balıketi kıvamında görünebilirsin. Ayrıca çok cool göründüğünü de hatırlatalım! Çok zayıf bayanlara özel nice güzellikte pantalonlar var, kesinlikle denemekten vazgeçme.

Kalçaların Genişse
Dikkati tamamen bu bölgeden uzaklaştırmaya ne dersin? Belki inanmayacaksın ama cepli, spor modeller seni çok daha ince gösterecek. En azından arkadan!

0 yorum: