Seksi Görünmek İçin Neler Yapmalıyız

|

Gerçek seksiler el kaldırsın! Vereceğimiz ipuçlarını dikkate alıp tüm bakışları üzerinizde hissedin...

Sürekli giydiğiniz jean ve seksi üstten sıkıldıysanız; klasik siyah bir tulumun içine siyah dantelli bir sutyen giyin ve kırmızı topuklu ayakkabılarınızı ayağınıza geçirin. Elinizde bunlar varsa yürek hoplatmanız kesinlikle garanti!

Kalabalık bir mekanda bir erkekle konuşurken sesinizi alçaltın. Sesinizi duyabilmek için size doğru eğilmek zorunda kalacak, böylelikle siz de kulağının dibindeki nefesinizle onu heyecanlandırabileceksiniz.

Herhangi bir oyunda uzmanlaşın. Poker, tenis, dart ya da her ne olursa. Önemli olan bir erkeği bu oyunlarda ezip geçmeniz. Bu sırada seksi kıyafetlerinizde üzerinizde olacak tabii.

Erkek arkadaşınıza zaman zaman, sadece bir et parçasıymış gibi davranmanız onun da şehvetini artırır. Üstü çıplak bir şekilde onu telefonunuzun kamerasına kaydederek, sizi, kendi resmini hayranlıkla izlerken yakalamasını sağlayabilirsiniz. Kendini daha seksi hissedip sizi baştan çıkartmak isteyecek.

Kim demiş spora giderken eski püskü ve bol şeyler giymeli diye? Egzersiz yaptığınızda salgılanan endorfininiz ve Pussycat Dolls'u bile gölgede bırakacak daracık kıyafetinizle size bakıp da "harika kıvrımlar!" diye düşünmeyen erkek olamaz.

Hiçbir şey başka bayanların vücutlarını takdir edecek kadar kendine güven sahibi olmaktan daha seksi değildir. Yolda erkek arkadaşınızla yürürken seksi bir kadın gördüğünüzde, onu işaret edin ve "harika bir kadın" deyin. Tavrınız karşısında kendinden geçecektir.

Brigitte Bardot stili kabarık saçlarla gezin. Uzun, ihtişamlı ve yumuşak buklelerin omuzlarınızdan dökülmesi erkek arkadaşınızda onlara dokunma ve hatta zaman zaman çekme hissi yaratır. Durum ne gerektiriyorsa!

Erkekler seksten hemen sonra yataktan kalkan kalkıp banyoya gitmenizden nefret ederler. Hemen telaşlanmayın. Bir dahaki sefer isteksiz bir biçimde yatağın içinde dönün, esneme hareketleri yapın ve çırılçıplak bir halde sanki Victoria's Secret defilesindeymişçesine odadan çıkmayı deneyin.

İlk buluşmada her zaman tatlı sipariş edin ve ona paylaşmayı önerin! Ayrıca iç çamaşırı da giymeyerek kendinizi daha çekici hissedebilirsiniz. Bu da daha seksi davranmanızı sağlayacaktır.

Bazen bir erkeğin sadece görmek yerine çıplak bir teni hissetmesi durumu daha cazip hale getirir. Dans ederken ya da ona sarılırken giyeceğiniz sırtı açık bir elbise mucizeler yaratacaktır.

0 yorum: